KrasasFolijspiede (karstspiede – folijas spiede), reljefs.

Ražošanā izmanto dažādas krāsas un faktūras foliju. Folijas spiedei izmantojam tīģeļa presi, iekārta ļauj strādāt ar materiāliem, kuru izmērs ir 90x50mm .
Folijspiedē attēls tiek iegūts, ar karstu klišeju materiālā iespiežot metālisku vai pigmentētu foliju – biežāk zelta vai sudraba, bet iespējamas arī citas krāsas.
Šī tehnoloģija ir piemērota ādas, tās imitācijas, papīra un atsevišķu plastmasas veidu apstrādei. Maksimālais nospieduma izmērs: 90 x 50 mm un trijam folija veidiem vienlaikus. Bez zelta un sudraba krāsām logotipi, attēli vai reklāmas var tikt iespiesti arī ar citu krāsu foliju – sarkanu, zaļu, zilu, dzeltenu u.c

Nepieciešamības gadījumā izgatavosim klišeju.

Reljefspiede (kongrīvs)

Reljef spiede – ļauj iespiest reljefu materiālos, uzdrukājam reljefa attēlus (kongrīva spiedumu) uz papīra, kartona, mikrogofras ar speciālu presi vai tīģeļmašīnu. Šo tehnoloģiju var izmantot, lai akcentētu kādu dizaina elementu vizītkartēs, apsveikuma kartiņās u.tml.
Maksimālais loksnes izmērs 90 x 50 mm.

Karstspiede visbiežāk tiek izmantota dažādu suvenīru personalizēšanai.
Karstspiede ir metode reljefa iegūšanai tādos materiālos, kas labi saglabā formu karstuma un spiediena iedarbībā, piemēram, ādā un ādas imitācijā. Maksimālais nospieduma izmērs: 90 x 50 mm

sudraba folijspiedeimagesCAIJJV86